Новини: В УКРАЇНІ ДАЛИ СТАРТ ЗНЕСЕННЮ ХРУЩОВОК.

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  12 Лис 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  52

В УКРАЇНІ ДАЛИ СТАРТ ЗНЕСЕННЮ ХРУЩОВОК.

В Україні допрацьовується закон про реконструкцію застарілого житлового фонду.

Мінрегіон має два варіанти вирішення проблеми із застарілими будинками. Це або реконструкція житла, або знесення. Зносити будуть в основному для того, щоб повністю поновити соціальну та інженерну інфраструктуру.

Перша програма планується до запуску в 2019 році і розрахована на 5 років. Така програма повинна допомогти зменшити кількість аварійних будинків в Україні. Забудовники обиратимуться шляхом конкурсу. 30-40% квартир із таких будинків будуть належати місцевій владі, а 60-70% забудовники будуть продавати на комерційній основі.

Пропонувати житло будуть не тільки в тому ж районі, але і в самому населеному пункті.

Кого може торкнутися: тих жителів, у кого будинку більше ніж 50 років. В Києві, наприклад, застаріле житло планується реконструювати починаючи із 3-,4- та п’ятиповерхівок, які були збудовані ще на початку 60-х років. Але про початок програми ще невідомо.

Яке місто почне першим: чернігівці першими зможуть обміняти квартиру в хрущовці на новобудову. Програму в Чернігові місцева влада затвердила до 2023 року.

Як відбувається заміна житла: нове житло повинно бути більшим на 50% та мати не менше кімнат, ніж було. Переселяти жителів будуть у квартири з ремонтом. На час зведення нового будинку жителів повинні поселяти у тимчасове житло.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати