Новини: PROZORRO ЗАПУСТИЛО ПРОДАЖ ПРАВ НА ОРЕНДУ ЗЕМЛІ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  28 Лис 2018
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  40

PROZORRO ЗАПУСТИЛО ПРОДАЖ ПРАВ НА ОРЕНДУ ЗЕМЛІ

Державне підприємство «Прозорро.Продажі» приступило до проведення перших аукціонів з продажу прав на оренду земельних ділянок в Україні. Про це на брифінгу повідомив виконуючий обов’язки директора «Прозорро.Продажі» Олексій Соболєв.

«Перші три ділянки в Івано-Франківській, Вінницькій та Волинській областях вже готові до появи в системі, вони з’являться сьогодні-завтра», – сказав він.

Також Соболєв зазначив, що завершити ці пілотні аукціони планується через місяць – саме тоді очікуються перші результати по даній ініціативі. На даний момент до держпідприємства приєдналися десять електронних майданчиків, через які будуть додаватися ділянки. Як додав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов, продаж цих лотів не відрізнятиметься від інших аукціонів, які проводить ДП «Прозорро.Продажі».

«Ми запускаємо те, що обіцяли кілька місяців тому … Ми сподіваємося, що це буде першим кроком, щоб довести суспільству, платникам податків і політикам, що ці процеси можуть бути прозорими і ефективними, і що там не буде проблем, якими лякають популісти, що все дістанеться олігархам і закордонним компрадорам », – сказав він.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати