Новини: ВИД ІЗ ВІКНА ЧИ МГК: ЩО ВАЖЛИВІШЕ ПРИ ВИБОРІ КВАРТИРИ?

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  04 Бер 2019
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  24

ВИД ІЗ ВІКНА ЧИ МГК: ЩО ВАЖЛИВІШЕ ПРИ ВИБОРІ КВАРТИРИ?

Купівля квартири — крок відповідальний і дорогий. А значить, для багатьох унікальний — те, що людина може собі дозволити раз або два за життя. При цьому обирають квартиру люди не тільки розумом, але й емоціями. Часто купують те, що зможе радувати щодня. На перше місце для одних виходить місце розташування, поверх, вид з вікна. Для інших — метраж, планування і навіть МГК (місця громадського користування. Простіше кажучи, спільна власність мешканців: під’їзди, ліфти, дворова територія. – Ред.).

Кілька днів тому між учасниками Форуму Finance.ua саме спалахнула дискусія на тему «Що важливіше: чудовий вид з вікна чи МГК?»

Наприклад, користувач з ніком Жека79 розповів, що зараз один його знайомий продає квартиру з непоганим ремонтом. Коли цю квартиру його знайомий купував, то припускав, що вигідно економить близько 15 тис. доларів. Все через те, що вид з вікон квартири – інший будинок навпроти. Він був упевнений, що такий вид не заважає. На його думку, так мали вважати й інші. Переконаний у своїй правоті, він сміливо вклав багато коштів у ремонт. Коли ж вирішив продати цю квартиру — виявилося, що люди думають інакше. Всі, хто приходив — відразу йшли, тільки-но підходили до вікна. І це при тому, що ремонт в квартирі і місця громадського користування всім подобалися. І ось вийшло, що через економію “на виді” можна втратити в результаті набагато більше. Користувач Жека79 вважає, що в дорогих квартирах гідний вид з вікна обов’язково повинен бути.

А ось користувач з ніком trololo каже, що все залежить від потреб покупця. “Якщо людині потрібна трикімнатна квартира для своєї сім’ї, то між двокімнатною квартирою з хорошим видом з вікна і невидовою трикімнатною – покупець обере друге. Все тому, що краще сидіти в своїй кімнаті без виду, ніж тулитися разом, але з шикарним видом з вікна”, – стверджує trololo.

При цьому користувач з ніком Puente сумнівається, що на МГК варто звертати увагу при виборі квартири: «Має бути просто, зручно і чисто. Хто в цих МГК щось робить? Йде до ліфта секунд 30? Або проходять збори мешканців…»

Також, виявляється, навіть модні МГК можуть застаріти. Користувач з ніком UA припускає, що навіть МГК на Obolon residences вже застаріли. З його слів, щоб залишатися в тренді за модними будинками, необхідно міняти квартиру на нову хоча б раз на три роки.

А ось користувач з ніком airmax78 зазначає, що справа зовсім не в моді. Ті ж МГК, якщо вони зроблені якісно — це не тільки красиво і зручно, але й вигідно. «Вони дорого коштують, їх можна купити/продати», підкреслює airmax78.

У свою чергу kingkongovets вважає, що «фішки» типу модних МГК придумані маркетологами лише для того, щоб заробити більше грошей з продажу нерухомості. І щоб мати аргумент для продажу «неліквіду» без виду на низьких поверхах.

Це лише кілька цікавих думок на цю тему з Форуму Finance.ua. Приєднуйтесь до обговорення. Розкажіть, що для вас важливіше? Висловлюйте свою позицію з цього приводу прямо в коментарях.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати