Новини: В УКРАЇНІ ВИВОДЯТЬ ОРЕНДУ ЖИТЛА З ТІНІ: З'ЯВИЛИСЯ НОВІ ПОДРОБИЦІ

 • author

  Автор:

  Адмін
 • Опубліковано:

  06 Бер 2019
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  22

В УКРАЇНІ ВИВОДЯТЬ ОРЕНДУ ЖИТЛА З ТІНІ: З'ЯВИЛИСЯ НОВІ ПОДРОБИЦІ

Мінрегіон продовжує розробку проекту закону про інститут орендного житла

В Україні триває розробка законопроекту про інститут орендного житла, щоб повністю вивести цей ринок з тіні.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Розробкою документа займається Мінрегіон.

"Найголовніше: в своєму законопроекті ми прописуємо, що підприємці, які орендують житло та надають його своїм працівникам, можуть закладати це в собівартість виробництва", – заявив Зубко.

За його словами, незважаючи на те, що популярність орендного житла в світі зростає, в Україні "ні держава, ні муніципалітети не отримують з нього доходів".

"Якщо ми запустимо цей інструмент, могли б вирішити питання для тих же бюджетників. До бюджету просто будуть закладатися кошти на оренду житла, це врегулює взаємовідносини і відкриє ринок. Залишається питання, яким буде розмір податку. З податковим комітетом ми проговорили – 18%, це вигідна ставка", – додав віце-прем'єр.

Він додав, що ставка повинна бути нижче за податок з нерухомості.

Нагадаємо, в серпні 2018 року в Мінрегіоні повідомляли, що законопроект про оренду житла розробляється давно, але чинний варіант "не охоплює всіх проблем, які хвилюють людей і на вирішення яких має бути спрямований новий документ".

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати