Новини: РЕЙДЕРИ АКТИВІЗУВАЛИ СВОЇ ДІЇ ЩОДО ЗАКРИТТЯ СПРАВ ПРОТИ НИХ В ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНАХ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  14 Лис 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  74

РЕЙДЕРИ АКТИВІЗУВАЛИ СВОЇ ДІЇ ЩОДО ЗАКРИТТЯ СПРАВ ПРОТИ НИХ В ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНАХ

Про це на засіданні антирейдерської робочої групи при Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин зазначив народний депутат України Іван Мірошніченко.

«Спільна активна антирейдерська робота, яка проводиться останнім часом не залишилась не поміченою рейдерами, оскільки вони роблять усе можливе щоб якнайшвидше закрити справи проти них в правоохоронних органах, і тому, на ці факти потрібно звернути особливу увагу, а крім того, максимально прискорити процес боротьби з бандитами», - наголосив народний депутат та бізнес-омбудсмен ГО «Бізнес-Варта» Іван Мірошніченко.

Крім того, на робочій групі було розглянуто необхідні заходи для захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, а також з протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Важливим є те, що на засіданні були усі необхідні посадовці, перші особи міністерств та відомств, які в змозі одразу приймати рішення без їхнього відтермінування, повідомляє ГО «Бізнес-Варта».

Гарною новиною стало й те, що вже за 10 днів фахівці планують представити новий антирейдерський законопроект, який за домовленістю першого заступника аграрного комітету ВРУ Олександра Бакуменка, Міністра юстиції Павла Петренка з Головою Парламенту Андрієм Парубієм, матиме «зелене світло» в сесійній залі ВРУ і буде проголосовано як можна швидше, оскільки він вирішить масу проблем, у тому числі і з незаконним відчуженням корпоративних прав.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати