Новини: ЖИТЛО В УКРАЇНСЬКИХ НОВОБУДОВАХ СТАЄ ПРОСТОРІШИМ — ЕКСПЕРТ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  19 Лис 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  78

ЖИТЛО В УКРАЇНСЬКИХ НОВОБУДОВАХ СТАЄ ПРОСТОРІШИМ — ЕКСПЕРТ

Забудовники почали переходити на більш пристосовані для комфортного проживання формати житла. Про це розповів експерт з нерухомості Костянтин Олійник, повідомляє “Сегодня”.

“Середні площі квартир потроху збільшуються. Також зростає і комфорт приміщень. Зараз це майже завжди збільшені віконні прорізи з великим підвіконнями, зручні загальні зони, не тільки зони для консьєржа, а й так звані холи, лобі. В ЖК більш дорогого сегменту з’являються колясочні кімнати, місця для зберігання велосипедів”, – зазначив Олійник.

Фахівець вважає, що це реакція на запити покупців, які стали більш вимогливими до якості житла.

“Покупці зараз прагматичні – вони порівнюють пропозиції різних забудовників і зупиняються на тому, який пропонує більше комфорту”, – підкреслив експерт.

Зазначається, що в цілому ринок первинної нерухомості перебуває в підвішеному стані: з одного боку, людей, які потребують житла, як і раніше, багато, так само як і тих, хто вважає вкладення грошей в нерухомість хорошою інвестицією. З іншого – вони бояться витрачати накопичене, тому що через постійне зниження цін на житлові метри високий ризик: все більше будівництв у країні заморожують, а передбачити це заздалегідь практично нереально.

За матеріалами Сьогодні

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати