Новини: АГРАРІЯМ СПРОСТИЛИ РЕЄСТРАЦІЮ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  19 Лис 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  73

АГРАРІЯМ СПРОСТИЛИ РЕЄСТРАЦІЮ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

Набрав чинності наказ Мінфіну «Про внесення змін до критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинки реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН)», яким розширено права аграріїв і платників податків зі складними технологічними процесами.

Про це повідомила прес-служба ДФС.

Платник податків має право подати таблицю даних платника податків без наявності факту припинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Інформація з таблиці розглядається ДФС протягом 5 робочих днів, наступних за днем її отримання.

До таблиці повинні додаватися пояснення платника податків, в якому вказується специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, з можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податків.

Ще одним нововведенням став автоматичний облік інформації з таблиці системою моніторингу (СМ КОР), якщо така інформація подається сільгосптоваровиробниками, які внесені в Реєстр отримувачів бюджетної дотації та/або сільгосппідприємствами, які на кінець 2016 року застосовували спецрежим оподаткування та мають власну або орендовану земельну ділянку площею понад 200 га.

Вимогою до таких аграріїв є відсутність у поточному році одночасної зміни засновника і керівника.

ДФС уточнює, що автоматичний прийом таблиці аграріями буде здійснюватися, починаючи з 23 жовтня, якщо товари буду відповідати зазначеним у наказі №776 групам за УКТ ЗЕД: 01, 03, 04, 07, 08, 10 і 12.

За матеріалами УБР

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати