Новини: У МІНАГРОПРОДІ ЗАЯВИЛИ ПРО ЗМІНУ ФОРМУЛИ РОЗПОДІЛУ ДОТАЦІЙ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  19 Лис 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  71

У МІНАГРОПРОДІ ЗАЯВИЛИ ПРО ЗМІНУ ФОРМУЛИ РОЗПОДІЛУ ДОТАЦІЙ

Формула розподілу дотацій агровиробникам в 2018 році буде змінена. Крім того, буде введено обмеження на надання держпідтримки одному виробнику – не більше 150 млн грн на рік.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольства.

“Урядом вже визначені головні напрямки державної підтримки АПК на 2018 рік, і сьогодні ми активно працюємо над формуванням порядків використання коштів”, – йдеться в повідомленні.

У Мінагропроді зазначили, що проектом держбюджету на 2018 рік передбачено виділення 2 млрд грн на програму дотацій для розвитку сільськогосподарських товаровиробників і стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

“Бюджетна дотація на 2 млрд грн буде вдосконалена шляхом зміни формули нарахування коштів та обмеження надання підтримки одному виробнику – не більше 150 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що в рамках програми на підтримку розвитку фермерських господарств на 1 млрд грн 50% зазначеної суми отримають кооперативи, а іншу половину – сімейні фермери, класичні фермери і ті, хто вперше хоче стати фермером.

За програмою підтримки фермерства допомогу передбачатиметься такими напрямками, як вирощування нішевих культур, ягід, садівництво, овочівництво, тваринництво та біоенергетика.

За матеріалами НВ

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати