Новини: КАБМІН ВВІВ ОБМЕЖЕННЯ НА СУМУ ДОТАЦІЙ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  19 Лис 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  71

КАБМІН ВВІВ ОБМЕЖЕННЯ НА СУМУ ДОТАЦІЙ

Формула розподілу дотацій агровиробникам в 2018 році буде змінена, а також буде введено обмеження на надання держпідтримки одному виробнику не більше 150 млн грн на рік.

“Урядом вже визначені основні напрямки державної підтримки АПК на 2018 рік, і сьогодні ми активно працюємо над формуванням порядків використання коштів”, – цитується в повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства перший заступник міністра Максим Мартинюк.

Відповідно до прес-релізу Мінагропроду в п’ятницю, проектом держбюджету на 2018 рік передбачено виділення 2 млрд грн на програму дотацій для розвитку сільськогосподарських товаровиробників і стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

“Бюджетна дотація на 2 млрд грн буде вдосконалена шляхом зміни формули нарахування коштів та обмеження надання підтримки одному виробнику – не більше 150 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією Мінагропроду, в рамках програми на підтримку розвитку фермерських господарств на 1 млрд грн 50% зазначеної суми отримають кооперативи, а іншу половину – сімейні фермери, класичні фермери і ті, хто вперше хоче стати фермером.

За програмою підтримки фермерства допомога передбачатиметься такими напрямкам, як вирощування нішевих культур, ягід, садівництво, овочівництво, тваринництво та біоенергетика.

У 2018 року фінансова держпідтримка (2 млрд грн), як очікується, буде надаватися на будівництво і реконструкцію тваринницьких комплексів, щоб стимулювати нарощування поголів’я тварин і в результаті сприяти стабілізації цін на м’ясо.

Також в 2018 році планується запуск програми для поліпшення генетики в тваринництві (300 млн грн), зокрема, за трьома основними напрямками: м’ясне і молочне скотарство і свинарство.

За матеріалами Діло

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати