Новини: У МІНРЕГІОНІ ПОВІДОМИЛИ, ЩО РОБИТИМУТЬ ІЗ ЗАСТАРІЛИМ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  23 Лис 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  60

У МІНРЕГІОНІ ПОВІДОМИЛИ, ЩО РОБИТИМУТЬ ІЗ ЗАСТАРІЛИМ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відновило роботу над концепцією реновації застарілого житлового фонду країни, повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“На сьогодні житловий фонд в Україні становить 977,9 млн кв. м, близько половини – застаріле житло, зокрема, так звані “хрущовки”, – пояснив він.

Л.Парцхаладзе додав, що щорічно в країні вводиться в експлуатацію близько 10 млн кв. м житлової площі, що не покриває потреби українців в новому житлі.

За його словами, Мінрегіон планує розробити новий законопроект, що дозволяє ефективно розв’язати проблему застарілого житлофонду.

Заступник міністра також повідомив, що міністерство проводить онлайн-опитування, якою має бути концепція реновації застарілого житла. Зокрема, представники відомства цікавляться думкою громадськості з приводу того, хто має бути замовником реконструкції – держава чи приватні особи, а також якими мають бути джерела фінансування заходів з реновації.

За даними прес-служби Мінрегіону, можливі механізми відновлення житлового фонду будуть обговорюватися під час “круглого столу” 20 листопада 2017 року.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати