Новини: ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  04 Сер 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  85

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА

За словами Володимира Гройсмана, земельна реформа підготовлена на 90%, але потребує обговорення. Реформа мусить стати рушієм розвитку економіки та основою формування додаткової вартості. Зазначена реформа передбачає можливість купівлі/продажу площі сільськогосподарських земель між громадянами України.

Обговорення планується провести із власниками та користувачами таких земель. Також у розробці доступ фермерських господарств до кредитування. У рамках реформи планується знайти інструменти фінансування і доступу до недорогих та тривалих кредитів для фермерів.

Як сповіщалОУНІАН,раніше Гройсман заявив, що Міжнародний валютний фонд відкладе виділення наступного траншу Україні в розмірі 1,9 мільярда доларів через неготовність парламенту до кінця сесії (15.07) прийняти земельну реформу, яка передбачає можливість купівлі/продажу с/г призначення громадянами України.

Відповідно раніш запропонованій моделі земельної реформи, купувати землі, у випадку зняття мораторію, зможуть виключно громадяни України — фізичні особи, у максимальній кількості на одну особу — 200 га.

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати