Новини: В УКРАЇНІ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ПОГІРШЕННЯ РОДЮЧОСТІ ЗЕМЕЛЬ

 • author

  Автор:

  Іван
 • Опубліковано:

  19 Грд 2017
 • Коментарі:

  0
 • Перегляди:

  62

В УКРАЇНІ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ПОГІРШЕННЯ РОДЮЧОСТІ ЗЕМЕЛЬ

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, яка передбачає відшкодування орендодавцю збитків у разі погіршення якості грунту орендованої земельної ділянки або приведення їх у непридатний стан.

Про це повідомляє з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

Як зазначається, постановою про внесення змін до Типового договору оренди землі удосконалено механізм управління в сфері використання та охорони земель, збереження і відтворення родючості ґрунтів. Очікується, що рішення буде сприяти захисту інтересів орендодавців – власників земельних ділянок, а також збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Прийняті удосконалення передбачають, зокрема, фіксацію в договорі оренди показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент її передачі в оренду, а також відшкодування орендодавцю збитків у разі погіршення якості грунту орендованої земельної ділянки або приведення їх у непридатний стан.

Також передбачається встановлення строку виплати орендної плати за користування земельною ділянкою та посилення відповідальності в разі її несвоєчасної виплати (штраф, пеня).

За матеріалами УНН

Коментарі: 0

Написати коментар

Написати