Форум / Нерухомість / 2.1. Новобудови в м. Кропивницький.

author

Іван

Адміністратор

 • Реєстрація21/06/2017
 • Теми23
 • Пости0
      4    235

2.1. Новобудови в м. Кропивницький.

— ЖК “Ковалівський” (“Набережний квартал”), вул Івана Похітонова, 5.

— ЖК “White Tower”, вул. Чорновола 4.

— ЖК на вул. Пашутінська-Пролетарська.

author

Скіф

Користувач

 • Реєстрація28/08/2017
 • Теми0
 • Пости1
  

Шугаючи просторами інету наткнувся на статтю, в якій йшлося про те, що “на ринку Києва "зависло" понад 76 тисяч нових квартир: немає покупців

Із початку 2011 року на ринку первинної нерухомості Києва накопичилося понад 76,5 тисяч “завислих” квартир.

Про це йдеться в дослідженні, яке провели аналітики порталу пошуку нерухомості Address.ua спільно з експертами агентства нерухомості ARPA Real Estate, передає ABCNews.

Як повідомляється, в Києві в першому півріччі 2017 року на продаж вийшло 20,7 тис нових квартир, при цьому угод за цей період відбулося 1110.

Таким чином, за перші шість місяців 2017 непроданими залишилися майже 19,6 тис. квартир, а з початку 2011 року на ринку накопичилося понад 76,5 тис “завислих” об’єктів.

При цьому з квітня 2017 року зафіксовано різке падіння темпів продажів. Отже, накопичення первинної нерухомості на столичному ринку буде і далі збільшуватися”.

Не стримався і скопіпастив, бо аж муляє питання, а як же нашими кропивницькими новобудами це розрулиться? Ціна кв м як із раю?

author

Sarmat

Користувач

 • Реєстрація28/08/2017
 • Теми0
 • Пости3
  

Та журналісти давно вже розвідали це питання. Не таємниця. "Середня вартість квартири в новобудовах обласного центру становить 20 тисяч доларів. Про це повідомляє DOZOR з посиланням на domik.ua.

За словами агента з продажу нерухомості Ярослава Юсупова, багато покупців обирають недорогі одно- і двокімнатні квартири в будинках старої споруди міста. Будівництво нових житлових комплексів в місті практично не ведеться, тому попит на житло в таких будинках невисокий.

Згідно з даними агентств нерухомості обласного центру, покупці купують однокімнатні квартири вартістю до $ 18000, а двокімнатні - до $ 20000. Житлом великої площі клієнти цікавляться тільки при наявності вигідних умов його придбання.

Крім цього, кіровоградців приваблюють житлові об'єкти з готовим ремонтом, в квартирі повинні бути встановлені лічильники енергоресурсів і проведено індивідуальне опалення. На локацію житлового будинку покупці також звертають увагу. Найпривабливішими Є об'єкти з гарною інфраструктурою"

author

Marynka

Користувач

 • Реєстрація04/09/2017
 • Теми0
 • Пости2
  

Із новин про ЖКХ "Ковалівський"

"Комерційне житлове будівництво у Кіровограді здійснює лише компанія CBS Холдінг. По вулиці Похитонова, 5 вона будує житловий комплекс "Ковалівський". У лютому нинішнього року було здано в експлуатацію першу секцію 12-поверхового цегляного будинку. В ньому досить широкий вибір однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних і чотирикімнатних квартир сучасного планування.

Люди, які вирішили придбати там житло, мали певні сумніви. Адже в Кіровограді було мало житлових проектів, які успішно завершились. В цьому будинку теж не обійшлося без затримок із підключенням інженерних комунікацій.

"За проектом заплановано збудувати 7 секцій житлового будинку (кожна на 88 квартир), які стоятимуть буквою "Г". Як і скрізь в Україні, у квартирах все зроблено за винятком внутрішнього оздоблення. Також поставлені квартирні перестінки й усі інженерні мережі заведені у квартиру. Будівництво ще однієї секції майже завершили. Третю секцію заплановано здати на початку наступного року. "

author

Marynka

Користувач

 • Реєстрація04/09/2017
 • Теми0
 • Пости2
  

Із новин про ЖКХ "Ковалівський" (продовження про цінову політику):

"Будівництво кожної наступної секції буде завершуватися з інтервалом приблизно у півроку", - запевняє менеджер проекту Сергій Сімонов.

За його словами, собівартість будівництва і в Києві, і в нашому місті приблизно однакова. Проте ціни продажу столичних квартир формує престижність їх місця розташування. Вартість одного квадратного метру житла у наступній секції будинку становить близько 10 тис. грн. Наприклад, якщо квартира має розмір 60 кв. м, вона коштуватиме 600 тис. грн, або 23 тис. дол. США. Таку суму можна зібрати за 10 років, якщо щомісяця відкладати по 5 тис. грн. Для цього зарплата має бути не менше 9 тис. грн. Щоправда, в новому житлі доведеться чималі суми додатково витратити на внутрішнє оздоблення.

Приблизно за такі ж гроші зараз на вторинному ринку Кіровограда можна придбати двокімнатну і навіть трикімнатну квартиру старого житлового фонду. Слід зазначити, що ціни на нові квартири поступово зростають."