Форум / КОНЦЕПЦІЯ ТА ПРАВИЛА ФОРУМУ АГРОЗЕМБУД.

author

Іван

Адміністратор

  • Реєстрація21/06/2017
  • Теми23
  • Пости0
      0    3  

КОНЦЕПЦІЯ ТА ПРАВИЛА ФОРУМУ АГРОЗЕМБУД.

1. Тематика та принципи організації форуму

1.1. Основний вектор форуму — аналіз та обговорення ринку землі та ринку нерухомості в Україні, зокрема у нашому місті Кропивницький. Вітаються також історії та аналітика зі світового досвіду у даній сфері.

1.2. Форум структуровано на дві частини: НЕРУХОМІСТЬ та РИНОК ЗЕМЛІ, у яких обговорюються:

— теми, пов'язані з ринком землі та нерухомості

— теми, які дотичні до нерухомості та питання землі

1.3. Частини розділено на теми, кожна тема складається із питань (топіків). Розподіл форуму на розділи здійснюється Адміністрацією.

1.4. Залишати повідомлення і відкривати нові теми можуть лише зареєстровані користувачі.

1.5. Під час відкриття нових тем необхідно перевіряти чи немає на форумі аналогічних. Теми близькі по темі чи спрямуваню або вже відкрити, як правило, будуть видалені чи об'єднані.

2. Вимоги до стилю спілкування, аргументації, обгрунтованості інформації.

2.1. Форум — платформа для відкритого спілкування і будь-якої думки, якщо вона висловлена коректно і не образливо чи не порушує етики спілкування та ПРАВИЛ ФОРУМУ.

2.1. Вітається офіційно-діловий стиль спілкування, що спрямований на досягнення істини.

2.3. Усі без винятку співбесідники — поважні люди. Якщо хтось вважає інакше, то просто з ним не спілкується. Відповідно за замовчуванням звертання на “ви”.

2.4. Коли ви, як учасник форуму, не погоджуєтеся із думкою будь-кого з користувачів, то, звичайно, маєте право заперечити інформацію в межах правил спілкування на форумі.

2.5. Будь-які компрометуючі повідомлення мусять бути обгрунтовані, тобто мати посилання на першоджерело, скріни, фото!

2.6. Якщо ви не надаєте доказів власним словам, ваші думки повинні бути оформлені як оціночні і мати наступні мовні звороти “на мою думку”, “виявляється”, “думаю”, “скоріш за все”, “на мій погляд”, “вважаю” і подібні.

2.7. Повідомлення фактичного змісту треба посилювати фактами (посилання, фото, скріни, скани документів та інше). Або оформлені як оціночні судження (див. п. 2.6). У випадку, коли вони не оформлені відповідно, то будуть вважатися недостовірними і адміністрація форуму має право їх видалити (див. Правила модерування).

2.8. Не вітаються публікації особистих чи контактних даних, оскільки це можуть використати зловмисники чи шахраї. Будьте уважні.

3. Правила модерування.

Адміністрація сайту лишає за собою право без попередження видаляти, переносити повідомлення чи теми або їх окремі частини, які на її думку:

3.1. Поза тематикою форуму.

3.2. Відводять від обговорення теми (офтоп).

3.3. Є флудом (сміттям) і не мають жодного смислового навантаження, є даблпостингом ( чисельне повторювання) або провокують це робити. Стосується і однакових петицій, які не варто у нас множити.

3.4. Незручні для читання (капслук, трансліт, хештеги, копіпаст незручного формату, надлишок форматування, чисельні порушення правопису і подібне)..

3.5. Мають вигляд принизливого спілкування чи продукування конфлікту.

3.6. Використовують ненормативну лексику, образи.

3.7. Пропогандують насилля, є носіями загрози у будь-якій формі, опалюють расову, національну, релігійну чи політичну різницю.

3.8. Повідомлення, які на думку адміністрації створені для того, щоб одурити співбесідника — недобросовісна конкуренція.

3.9. Повідомлення у формі фактичних суджень, які не підкріплені доказами (див п. 2.5, 2,7), недостовірна інформація.

3.11. Будь-які комерційні, конкурентні, сумнівні посилання у всіх розділах.

3.12. Повідомлення з метою збору інформації про Користувачів, які мають особисту інформацію чи пропонують її надіслати, порушують Закон України про захист персональних даних. Повідомлення із пропозицією переказати гроші з будь-якого приводу.

3.13. Розголошують інформацію особистого чи внутрішньо-корпоративного характеру (прізвища, фото, місце проживання, особисте листування, документи компаній для внутрішнього користування і подібне) учасників форуму без їхньої згоди. Виняток: інформація призначена для відкритого користування.

3.14 Будь-які повідомлення, що відводять користувача з форуму, будь-які дії, що підривають відвідування (посилання на групи в соцмережах, форуми подібної тематики, чати, вайбер, месенджер).

3.15. Повідомлення, які пропонують писати на особисту скриньку чи звертатися за телефоном.

4. Ставлення Адміністрації до повідомлень користувачів.

4.1. Наявність форуму і наявність у ньому повідомлень захищені правом на Свободу Слова і Конституцією України.

4.2. Усі повідомлення на форумі — думка автора. Отже, форум не є джерелом достовірної інформації.

4.3. Адміністрація не співпрацює із Представниками Компаній і отже не має стосунку до них. Відповідно Адміністрація не є відповідаль на рішення, які ви прийняли на основі повідомлень форуму і отримали збитки.

4.4.Представники компаній можуть спростовувати інформацію про них на форумі за бажанням (необмежені в праві), наводячи докази.

4.5. Негативна інформація — недостовірна, якщо не має доказів і може бути видалена, якщо на неї поскаржаться.

4.6. Не видаляються актуальні посилання на офіційні державні структури, які є в публічному доступі.

4.7. Приватні прохання видалити щось, що не порушує правила форуму — не розглядаються.

4.8. Адміністрація лишає за собою право відмовити у створенні/видаленню:закриттю/відкриттю теми чи повідомлення відповідно Правил форуму. Будь-які вимоги до Адміністрації розглядаються як спроба тиску чи маніпуляції думкою громадськості в ЗМІ.

4.9. Форма стосунків між Користувачами і Адміністрацією форуму не має вигляду “клієнт-послуга”.

Приємного спілкування.

(відредаговано: 22/07/2017, 15:04)